Etlik Koltuk Yıkama

Etlik Koltuk Yıkama
 
Koltuk yıkama teknolojisinde yaşanan gelişmeler ile birlikte günümüzde koltuk yıkama hizmeti taleplerinde çok bir artışın yaşandığı görülüyor
Etlik koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız teknolojik ekipmanlarla ve alanında uzman çalışan kadrosu ile memnuniyet düzeyi son derece yüksek bir hizmet sunuyoruz. Geçmiş yıllarda insanlar evlerinde ki koltukları kendileri temizlenmeye çalışıyordu. Fakat bu çaba sonucunda koltuklarda sadece görünen kirler temizlenirken koltuk kumaşları yoğun sürtme ve amatör temizlik malzemelerinden dolayı büyük zarar görüyordu.
Sağlık için görünmeyen mikroorganizmalar ise koltukta ki yaşamına devam ediyordu. Evde yapılan yetersiz koltuk yıkama ve temizleme işlemi neticesinde koltukların kullanım ömürleri son derece azalırken görsel anlamda da koltuklar eski ve yıpranmış bir şekilde görülüyordu. Firmamız bu anlamda sizlere yepyeni ve dünya standartlarında bir koltuk yıkama hizmeti deneyimi sunuyor.
Farklı Koltuk Türlerine Özle Yıkama Hizmeti
Etlik koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız tarafından sunulan hizmetin en önemli özelliği derinlemesine temizlik sağlaması ve her koltuk kumaş türüne özel temizlik malzeme ve ekipmanlarının kullanılması oluyor. Derinlemesine yapılmayan koltuk temizleme işlemi ile koltuk kumaşlarında görünmeye mikroorganizmalar ve zararlı bakteriler yaşamaya devam ediyor. Evde yapılan amatör koltuk yıkama işlemi ya da yetersiz firmaların yaptığı işlemler neticesinde koltukların tem olarak kurutulmaması nedeniyle koltukların dip kısımları nem ile birlikte tem bir mikroorganizma ve bakteri yuvasına dönüşüyor.
Yetersiz ve yanlış koltuk yıkama malzemelerinin kullanımı hem koltuk kumaş ve yüzeylerine zarar vermekte hem de kirlerin koltuk diplerine gömülmesine neden oluyor. Bu sebeple koltuk kumaşlarında kokma, çürüme, sararma ve görselliğini kaybetme gibi sorunlar çıkıyor. Alanında uzman firmamız her koltuk türüne ve kumaş özelliğine göre en ideal temizlik malzemesi ve ekipmanını kullanarak koltuklarınızı hem görsel hem de hijyen açısında temizlerken  koltuk kullanım ömrünün de oldukça uzamasını sağlıyor.
Yeni Nesil Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti
 
Firmamız koltuk yıkama hizmetinde her zaman yenilikleri ve teknolojiyi sizlerle buluşturuyor. Bu doğrultuda firmamız bünyesinde derinlemesine ve hijyenik temizlik konusunda bir numaralı tercih haline gelen buharlı koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Buharın en zorlu lekelerde bile derinlemesine temizlik sağlayan gücü kullanılarak hem koltuklarda ki tüm lekeler çıkarılırken buharın gücü ile koltukta ki tüm bakteri ve mikroorganizmalarda yok oluyor. Bu yöntem ile en hassas koltuk kumaşları bile kumaşa zara vermeden son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde temizlenmiş oluyor. Buharın gücü sayesinde normalde çıkması zor olan tüm kele ve kirler birkaç dakikada buhar uygulaması ile temizleniyor. Firmamız bünyesinde en son teknolojik özelliklere sahip güvenilir buharlı makinelerle koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.
Profesyonel Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti
Buharlı koltuk yıkama hizmeti oldukça etkili olmasına rağmen alanında uzman kişilerce gerçekleştirildiğinde gerçek anlamda verim alınabiliyor. Buharlı koltuk yıkama hizmeti konusunda uzmanlaşmış personel kadromuz ile son derece hızlı ve profesyonel koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Buharın yüksek gücü ile kumaş özelliğine uygun buhar gücü ayarlayarak buharın lekelere nüfus ederek çıkmasını sağlıyoruz. Bu noktada buhar makinelerimizin 140 dereceye kadar çıkan buhar gücü sayesinde en zorlu lekeleri bile çıkartıyoruz.
140 derecede hiçbir bakteri ve mikroorganizma yaşayamayacağından dolayı hijyen anlamında da tam bir temizlik sağlanmış oluyor. Buhar işleminden sonra yüksek emiş gücüne sahip ekipmanlarımız ile koltuklarınız ki tüm nem tamamen çekilerek ilk günkü temizlik ve hijyen sağlanmış oluyor. Kullandığımız buhar gücü ve temizlik malzemeleri kesinlikle koltuklarınıza ve kumaşlarına zarar vermiyor.
 
Etlik Koltuk Yıkama Facebook SayfasıEtlik Koltuk Yıkama Twitter SayfasıEtlik Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK